Produkt dnia
Napura Khepera Old
Napura Khepera Old

7,34 zł

Wikitex Baja
Wikitex Baja

16,60 zł

WIKIVIL Żyłka
WIKIVIL Żyłka

9,18 zł

Wikitex Żagiel
Wikitex Żagiel

38,87 zł

WIKIVIL Polka
WIKIVIL Polka

13,30 zł

WIKIVIL Metalik
WIKIVIL Metalik

13,30 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

Bookbindingmaterials.eu to marka należąca do JDR Technik sp. z o.o., która powstała na potrzeby zbudowania  nowego kanału dystrybucji materiałów introligatorskich, poprzez sklep internetowy. Nasz e-shop Bookbindingmaterials.eu jest głównie skierowany do introligatorów oraz amatorów introligatorstwa. Platforma ta daje komfort zakupów dla naszych Klientów w postaci oszczędności cennego czasu a zarazem daje dostęp do naszej pełnej oferty w zakresie materiałów introligatorskich.

 

Istniejemy na rynku od 2014 roku, jesteśmy firmą ściśle związaną z przemysłem poligraficznym. Nasza specjalizacja to materiały introligatorskie a dokładniej oprawa twarda. Jesteśmy producentem, firmą konfekcjonującą oraz handlową w zakresie materiałów introligatorskich. Świetnym partnerem handlowym i niezawodnym dostawcą. W szeregach naszego personelu zgromadziliśmy profesjonalistów z dziedziny włókiennictwa, introligatorstwa i handlu. JDR Technik sp. z o.o. to też lata doświadczeń w branży co zawsze owocuje zrozumieniem Klienta i zarazem wsparciem technicznym. Nowe wyzwania z dziedziny introligatorstwa to nic innego jak nauka i rozwój personelu i zarazem budowa naszej firmy i naszych Klientów. Większość zagadnień jest nam znanych i dlatego dobrze sobie radzimy w dobie tak trudnego rynku.

 

 

Bookbindingmaterials.eu to również nasz dowód, że otwarci jesteśmy na obsługę również małych Klientów. Wystarczy tylko nam zaufać. Platforma Bookbindingmaterials.eu to rozwiązanie wszelkich bolączek leżących po stronie kupującego i sprzedawcy w dobie dzisiejszych zakupów. Ograniczenie wszelkich formalności do zupełnego minimum.

 

 

 

Godziny pracy:


BIURO:              Poniedziałek - Piątek:     8.00 - 16.00

MAGAZYN:         Poniedziałek - Piątek:     8.00 - 15.00

 

Pomoc techniczna:


email:   biuro@jdrtechnik.pl

tel.      +48 42 307 27 35

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl