Kolorowe kapitałki introligatorskie

"Do każdych zamawianych w naszym sklepie oklein introligatorskich, dokładamy kapitałki kolorowe gratis. Za każde 10 mb bieżących okleiny znajdą Państwo w swej przesyłce 2 mb kapitałki. Prosimy w zamówieniu podać jakie sobie życzycie kolory."
Zespół Bookbindinmaterials.eu

Merla Jest 6 produktów.

Materiał, tkanina wykonana w 100% z włókna bawełnianego o bardzo rzadkim splocie przypominającym gazę opatrunkową. Powleczona klejem zwierzęcym, stosowanym powszechnie w introligatorstwie dla nadania sztywności oraz aby zapobiec zjawisku strzępienia, wyciągania. Merla wykorzystywana jest w tradycyjnym introligatorstwie do oklejania grzbietu ksią...

Materiał, tkanina wykonana w 100% z włókna bawełnianego o bardzo rzadkim splocie przypominającym gazę opatrunkową. Powleczona klejem zwierzęcym, stosowanym powszechnie w introligatorstwie dla nadania sztywności oraz aby zapobiec zjawisku strzępienia, wyciągania. Merla wykorzystywana jest w tradycyjnym introligatorstwie do oklejania grzbietu książki celem wzmocnienia wytrzymałości wyklejki w miejscu łamu. W nowoczesnych rozwiązaniach, została zastąpiona papierem krepowanym bądź papierem z merlą. Sprzedawana w rolach o szerokościach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

Więcej »
Produkt został dodany do porównywarki produktów !