Kolorowe kapitałki introligatorskie

"Do każdych zamawianych w naszym sklepie oklein introligatorskich, dokładamy kapitałki kolorowe gratis. Za każde 10 mb bieżących okleiny znajdą Państwo w swej przesyłce 2 mb kapitałki. Prosimy w zamówieniu podać jakie sobie życzycie kolory."
Zespół Bookbindinmaterials.eu

PLECIONE Jest 17 produktów.

Wykonane w 100% z wiskozy, plecione, szerokość ~5mm, 12 kolorów.

Klasyczna tasiemka w introligatorstwie. Wykonana z kilkuset nitek przędzy splecionych pomiędzy sobą w "warkocz", często nazywana lasetą. Produkt ma zastosowanie w klasycznych warsztatach introligatorskich oraz znajduje zastosowanie, wśród wydawców ksiąg liturgicznych bądź klasyczny...

Wykonane w 100% z wiskozy, plecione, szerokość ~5mm, 12 kolorów.

Klasyczna tasiemka w introligatorstwie. Wykonana z kilkuset nitek przędzy splecionych pomiędzy sobą w "warkocz", często nazywana lasetą. Produkt ma zastosowanie w klasycznych warsztatach introligatorskich oraz znajduje zastosowanie, wśród wydawców ksiąg liturgicznych bądź klasycznych kalendarzy, typu "Tewo". Kolorystyka tych produktów jest mocno stonowana, znajdziemy tylko spokojne kolory które dodają powagi produktom które mają upiększać i dodawać funkcjonalności. Pomimo, że produkt jest klasyczny również się nadaje do użycia w tasiemkarkach.  

Więcej »
Produkt został dodany do porównywarki produktów !